Pašizaugsme bagātina vācu kultūras biedrības dažādās pilsētās!

Ievietots: 2021-11-21 , Latvijas vācu savienība
Šā gada 15. novembrī Latvijas Radio 4. programmā izskanēja G.Ruško veidotais tradicionālais mazākumtautību radio raidījums, kas bija veltīts vācu kultūras biedrību apskatam. Raidījumā varēsi uzzināt:

· par Rīgas Vācu kultūras biedrības jauno filiāli “Štempeļhofa” Kandavā. Sīkāk par tās aktualitātēm un funkcijām filiāles koordinatores Dagnijas Gudriķes stāstījumā. Filiāle tiek stiprināta AIF kapacitātes projekta "Dot attīstībai = Attīstīt dodot!" ietvaros.

· par to, cik aktīvi Daugavpilī apgūst vācu valodu un gaida valsts svētkus un Ziemassvētkus gan lielie, gan mazie, kā arī nākotnes plāniem - Daugavpils Vācu kultūras biedrības vadītāja Olga Jesse;

· par Ventspils Vācu kultūras biedrības darbības jaunumiem, kā arī ar mazpulku kustības radošo darbību varējām pārliecināties vadītājas Māras Kraules stāstījumā;

· Liepājā arī apgūst vācu valodu un piedalās visas Kurzemes NVO sanāksmē, lai spriestu par kopīga nama iespējamu tapšanu. Par šiem jaunumiem vairāk uzzinājām no “Vācu biedrības” Liepājā vadītājas Ievas Veras.

Raidījumu var noklausīties Latvijas Radio 4 programmas 15.novembra arhīvā, kur 20:05 meklē ierakstu “Kultūras biedrību raidījumi”.

Lai patīkama klausīšanās! Viel Spaß beim Zuhören!