Štempeļhofa gatava aktīvai darbībai

Ievietots: 2021-12-07 , RĪGAS VĀCU KULTŪRAS BIEDRĪBA
Novembris bijis jaunu iniciatīvu pilns Rīgas Vācu kultūras biedrībā. Pirmkārt, iekšējā konkursā noskaidrots filiāles jaunais nosaukums. Tas būs "Štempeļhofa"! Nosaukuma pamatā ir blakus esošās Štempeļmuižas nosaukums, jo filiāle atrodas vēsturiskās muižas teritorijā. Savukārt, "Hoff" vācu valodā nozīmē "saimniecība, iekšpagalms, sēta".

Otrkārt, novembrī Rīgas biedrības un Kandavas filiāles biedri "lika galvas kopā", lai izstrādātu jaunu biedrības pakalpojumu koncepciju. Kas ir mūsu "rozīnīte"? Kādi ir mūsdienīgi interesentu uzrunāšanas paņēmieni, lai piesaistītu izmantot nevalstiskas organizācijas piedāvājumu? Par šiem un citiem jautājumiem notika "prāta vētras" ar mārketinga zinātāju E.Gerhardi. Sadarbību ar biedrību E. Gerharde atzīst par ļoti izdevušos: "Ir liels prieks redzēt, ka biedrības biedriem pašiem jau ir daudzas idejas un vēlme darboties. Atliek tik izveidot pareizu struktūru un "iepakojumu"!"

Doma par to, ka biedrība var darboties arī kā neparastu pakalpojumu sniedzējs, ir kas jauns un nepiedzīvots mūsu biedrībā. Tas rada entuziasmu un pat tīru ziņkāri - "nez' kā tas viss izvērtīsies"! Jau drīzumā biedrība nāks klajā ar jaunu ampluā - piedāvājumiem, kas, cerams, būs gana interesanti, lai cilvēki ieskatītos kartē un ieraudzītu atraktīvu pilsētu "Kandava", kurp doties ciemos uz jauno biedrības filiāli "Štempeļhofa".

Biedrība ir pateicīga Aktīvo iedzīvotāju fondam, kurš atbalstījis projektu ar nosaukumu ”Dot attīstībai = Attīstīt dodot!”. To finansē Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas nodokļu maksātāji.