Brīvas vietas seminārā “Bewerbungsgespräch, Arbeitsvertrag und dann?” Darmštatē!

Ievietots: 2022-05-05 , Latvijas vācu savienība
No 26. līdz 29. maijam Deutsch – Baltisches Jugendwerk Darmštatē organizē semināru jauniešiem “Pārrunas, darba līgums un tad?”, kurā aicināti piedalīties dažādu virzienu studenti no Eiropas Savienības valstīm un Krievijas.

Semināra laikā tiks pārrunātas veiksmīga darba pārrunu priekšnoteikumi – kā sagatavot nepieciešamo informāciju (Motivācijas vēstuli, CV un citus dokumentus), kas ir būtiski pašās darba pārrunās, kā arī šā procesa atšķirības Vācijā un Baltijas valstīs. Tāpāt seminārā tiks apskatīties atšķitības darba, nodokļu un apdrošināšanas likumdošanā Vācijā un Baltijas valstīs. Kursa mērķis ir gan iepazīstināt dalībniekus ar dažādiem Vācijas un Baltijas valstu darbā stāšanās praktiskajiem un likumiskajiem aspektiem, gan arī prakstiski sagatavot jauniešus pēc studiju beigšanas darba meklēšanas procesam gan Vācijā, gan arī Baltijas valstīs, tādējādi veicinot Eiropas ekonomisko sadarbību.

Seminārs norisināsies vācu valodā, tā dalībniekiem nepieciešamas labas vācu valodas zināšanas ( vismaz C1 līmenis), dalībniekiem no Latvijas dalības maksa ir 25 eiro, kas ietver semināra maksu, dzīvošanu, ēdināšanu un visas aktivitātes semināra ietvaros. Arī ceļa izdevumi daļēji tiek kompensēti.

Aicinām visus interesentus nekavējoties, jo seminārs ir jau pavisam drīz, aizpildītu pieteikuma anketu vai radušos jautājumus nosūtīt projekta koordianorei Baltijā Anastasijai Baranovskai [email protected] .