Īsraidījumi Kurzemes radio - pilsoniskuma uzmundrināšanai

Ievietots: 2022-09-05 , Latvijas vācu savienība
Latvijas Vācu savienības septembra moto “Ja ir vēlēšanās, jāpiedalās VĒLĒŠANĀS 2022!” tiek atraktīvi piedāvāts divos veidos. Pirmkārt, ir iespēja uzrakstīt savu jautājumu virtuālā Vēlēšanos stendā ap un par vēlēšanu procesu un Saeimas darbu https://padlet.com/dkiactive/kbqag6e7itl14qog
Otrkārt, septembra ceturtdienās un piektdienās plkst. 14.10 Kurzemes Radio dzirdami īsraidījumi "JĀvēlē"! Studijā Latvijas Vācu savienības priekšsēdētāja Ilze Garda diskutē ar Biznesa augstskolas "Turība" lektoru, konstitucionālo tiesību pētnieku Nikolaju Ozoliņu. Projekta partneris Fjellugla Kompetanse AS īsraidījumus papildina ar "Fjordu stāstiem" par demokrātijas izpausmēm Skandināvijā (Norvēģijas NVO līderi Per Halvorsen un Sturla Bjerkaker). Latvijas Vācu savienībai šī pirmsvēlēšanu aktivitāte ir debija radio, un mums jāsaka: tas ir ļoti radošs un bagātinošs process! Lūk, kā top mūsu raidījumi (attēlos redzami Ilze Garda un Nikolajs Ozoliņš ierakstu studijā, kā arī jaunais talants - 15gadīgais Ēriks raidījumu tehniskās sagatavošanas procesā)! Galvenais - vēlamies, lai klausītāji saausās, atmet savu pesimismu un pasivitāti, "ņem grožus savās rokās" un aiziet uz vēlēšanu iecirkni 1. oktobrī. Kurš vēl lems par Latviju, ja ne mēs paši - katrs Latvijas pilsonis?!

Raidījumus klausies: http://kurzemesradio.lv/k/audio-arhivs/javele/

Divpusējās sadarbības iniciatīva “Ja ir vēlēšanās, jāpiedalās VĒLĒŠANĀS 2022!”. Finansējums: Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”, Nr. AIF/2022/BI/01. Īsteno Latvijas Vācu savienība, Norvēģijas partneris: Fjellugla Kompetanse AS.