Rīgā viesojas vācu biedrību draugi no Ālenas

Ievietots: 2023-01-30 , Latvijas vācu savienība
Janvāra spelgonī Rīgu apmeklēja Eiropas Senioru tīkla Ālenas nodaļas (Europäischen Senioren-Netzwerks Ahlen) biedri Dīters un Mehthilde Masini. Ar Ālenas biedrību Latvijas Vācu mazākumtautību biedrības saista jau ilga un skaista draudzība – jau 15 gadus, kopš Ālenas biedrība dibināta, notiek regulāra saziņa.

Tā šogad, atzīmējot biedrības 15. darbības gadu, Ālenas biedrības biedri viesojās Rīgā, kur kopā ar LVS valdes priekšsēdētāju Ilzi Gardu, LVS ilgadēju vadītāju Ainu Balaško un Ventspils Vācu kultūras biedrības vadītāju Māru Krauli apmeklēja Vācijas vēstnieku Latvijā, Kristianu Heltu, lai iepazīstinātu ar savu darbību.

Un jau pavisam drīz uz Ālenu dosies delegācija no Ventspils Vācu kultūras biedrības, lai kopā ar citiem viesiem piedalīties biedrības 15. gadadienas svinību pasākumos. Tā kā Ālenas biedrības viens no mērķiem ir kultūras kontaktu un apmaiņas veicināšana īpaši ar Baltijas valstīm, tad pasākumos piedalīties arī dalībnieki no Lietuvas un Igaunijas.

Liels prieks, ka draugi no Vācijas atrada iespēju mūs apciemot un vēlam Ālenas biedrībai arī nākamos 15 gadus pavadīt tik pat aktīvā darbībā!