Christkind, komm in unser Haus!

Ievietots: 2020-12-08 , RĪGAS VĀCU KULTŪRAS BIEDRĪBA
13.decembrī 2020 plkst. 15.00 tiešsaistē www.verband.lv

Rīgas Vācu kultūras biedrības ZIEMAS dziesmu un sarunu cikls “Christkind, komm in unser Haus!” (Kristus bērns, ienāc mūsu mājās!)
Kulturveranstaltung fuer Mitglieder und Interessenten der RDKV –Volversamlung 2020 und Diskussionen über Kulturidentitaet
Programmā:
Ansambļa „Morgenrot” koncerts- VIDEO klips!
Interaktīvs prezentācijas albums – ““Ziemas dziesmu un sarunu cikls“ – Vācijas prese, literatūra un aktualitātes; “Vijoles skaņas pārmaiņu laikos” – Vācija- Latvija vienā toņkārtā; “Morgenrot – par mūžīgo un laicīgo”; Priekšnesums “Joseph Lieber, Joseph Mein”.
Jauno biedru un sadarbības partneru video sveicieni
Hergestellt in LNKBA (Slokas iela 37) - PASĀKUMS TAPIS UN FILMĒTS SLOKAS IELĀ 37!

Dziesmu un sarunu ciklu atbalsta: Kultūras ministrija un I.Kozakēvičas Latvijas Nacionālo Kultūras Biedrību Asociācija