Vācu tradīciju vakars "Vasara" 7.jūlijā tiešsaistē

Ievietots: 2021-06-21 , VĀCU BIEDRĪBA LIEPĀJĀ
Vācu biedrība Liepāja projekta “Vācu tradīcijas. Pavasaris. Vasara. Rudens. Ziema” ietvaros aicina draugus, vācu skolotājus, visu vācu kultūras biedrību pārstāvjus uz otro gadalaiku cikla vācu tradīciju vakaru, kas veltīts vasaras gadalaikam un vasaras tradīcijām.
Piedalieties pasākumā kā klausītāji vai kā prezentāciju autori, lai labāk iepazītu vācu tradīcijas, rituālus un vasaras mēnešu svētkus!
Kā, kurš, kad, kopš kura laika un kur Vācijā svin pilsētas svētkus, teātra festivālus, sporta šaušanas svētkus, Jāņus 23. jūnijā, Marijas debesīs uzņemšanu 15. augustā, svētceļojumus, teātra festivālus utt., to uzzināsit tradīciju vakarā.
Tiešsaistes pasākums notiks trešdien, 7. jūlijā, pulksten 18:00 līdz 20:00, vācu valodā, izmantojot platformu ZOOM.
Programmā:
* 5 brīvprātīgo autoru mutiskas prezentācijas (mēs ar prieku palīdzēsim prezentāciju gatavošanā saturiski un tehniski)
* grupas diskusija pēc katras prezentācijas
* dalībnieku pieredzes apmaiņa par to, vai es pats esmu svinējis, organizējis un redzējis šos svētkus un tradīcijas Vācijā vai Latvijā
* Balvas - grāmatas par vācu tradīcijām - diviem labākajiem autoriem


Autoru reģistrācija (līdz 21. jūnijam) un dalībnieku reģistrācija (tagad un līdz 6. jūlijam) šeit:https://forms.gle/XG8QnEF4jVhyKEye6

Šo projektu finansiāli atbalsta no Vācijas Federālās Republikas Iekšlietu ministrija (Bundesministerium des Innern, für Bau und Heimat).